Чт. Авг 18th, 2022
Боррель повідомив, за яких умов ЄС може повернутися до діалогу з РФ

ЄС може повернутися до діалогу з Росією, якщо країна-агресорка відмовиться від своїх імперських претензій і поважатиме цілісність всіх держав, у тому числі України.

Заяву Борреля наводить Радіо Свобода.

«Що стосується Європи, то ми все ще залишаємося відкритими до діалогу з Росією за умови, що вона відмовиться від своїх імперських претензій і поважатиме цілісність всіх держав, у тому числі України», – йдеться в документі, в якому Боррель аналізує вплив санкцій ЄС на економіку Росії та її геополітичне положення.

Крім того, голова дипломатії ЄС, коментуючи залежність ЄС від російських енергоресурсів, зауважив, що Європа виявила готовність діяти та ризикувати пропорційно масштабу виклику.

«Звичайно, ця детоксикація від російської енергетики не проходить безболісно для деяких країн чи певних секторів. І це гостро вплинуло на споживчі ціни. Однак роз’єднання незворотне. Такий підхід тим більше важливий і своєчасний, що він відповідає нашим кліматичним амбіціям. Громадська думка не сприйме жодного розвороту навіть після закінчення війни», – додав Боррель.

На його думку, санкції ЄС мають сигнальну функцію, яка вказує на неприйнятність поведінки Росії, і примусову, яка спрямована на припинення фінансування військової машини Кремля.

Нагадаємо, Тука заявив, що Україні варто завдати ударів по Москві за першої можливості.

Читайте також:

Допомагаємо нашим партнерам вистояти проти енергетичного тиску РФ — Зеленський про збільшення постачати електрику до ЄС
Що задумав Путін: чому зернова угода — це набагато більше, ніж просто розблокування українських портів
Євросоюз на пів року подовжив санкції проти Росії через вторгнення до України
Дополнительно:
Боррель повідомив, за яких умов ЄС може повернутися до діалогу з РФ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.