Вс. Авг 7th, 2022
Чому скисає молоко і як зробити, щоб воно зберігалося довше

Чому скисає молоко

Процес скисання молока дуже складний. Все відбувається завдяки молочнокислих бактерій, які присутні в його складі. Для них цей напій — ідеальне середовище для розмноження та харчування. Якщо ви будете зберігати молоко не в холодильнику, а за кімнатної температури, бактерії почнуть активніше розмножуватися. Щоб отримати енергію для цього, вони застосовують компоненти самого молока (жири, білки, вуглеводи). Ось чому скисає молоко.

Як зберігати молоко свіжим довше

Існує одна хитрість, яка допоможе вам довше зберігати молоко, щоб воно не скисало. Водночас вона діє як з фермерським, так і з магазинним продуктом.

Насамперед, молоко потрібно прокип'ятити, а потім остудити до кімнатної температури. Далі — перелити у глиняний глечик. Якщо у вас його немає, тоді підійде будь-яка скляна банка.

Головна ж хитрість полягає в тому, що в прокип'ячене молоко додають шматочок рафінованого цукру. Він і допоможе зберігати молоко довше, адже буде виступати як консервант.

Якщо ви переживаєте, що молоко може згорнутися під час кип'ятіння, можете додати рафінований цукор ще на цьому етапі. Тоді ви можете бути впевненими, що будете смакувати напоєм дуже довго.
Дополнительно:
Чому скисає молоко і як зробити, щоб воно зберігалося довше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.