Вт. Авг 16th, 2022
Чубайс потрапив до реанімації з рідкісним захворюванням: ЗМІ пишуть про людей у хімзахисті у його кімнаті

Колишній віцепрем'єр Росії Анатолій Чубайс потрапив до реанімації однієї з європейських клінік.

Про це в Telegram повідомила Ксенія Собчак із посиланням на дружину Чубайса – кінорежисера Авдотью Смирнову.

«Ось коментар особисто Анатолія Борисовича: «Я госпіталізований до однієї з європейських клінік з діагнозом синдрому Гійєна-Барре. Стан середньої тяжкості, стабільний», – написала Собчак.

Telegram-канал «Обережно новини», який пов'язують із Собчаком, пише, що кімнату де перебував Чубайс, коли відчув себе зле, обстежили фахівці у костюмах хімічного захисту. А співробітники поліції опитували всіх свідків.

Синдром Гійєна-Барре – рідкісний стан, у якому імунна система людини вражає власні периферичні нерви. Її ушкодження призводить до того, що хворий частково втрачає контроль над м'язами у кінцівках.

Нагадаємо, що наприкінці березня Анатолій Чубайс пішов з посади спеціального представника президента Росії у зв'язках з міжнародними організаціями та виїхав із РФ. За інформацією Вloomberg, він пояснив від'їзд незгодою з війною в Україні.

Читайте також:

Любив, коли називали Героєм України, і створив проєкт «баржа з кавунами»: що відомо про загиблого власника «Нібулону» Вадатурського
Український бізнесмен пожертвував своїм будинком, щоб знищити окупантів
Повернення Курильських островів, як Путін підставив Сі Цзіньпіна та падіння останньої імперії зла: інтерв'ю з Сергієм Корсунським

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Viber.
Дополнительно:
Чубайс потрапив до реанімації з рідкісним захворюванням: ЗМІ пишуть про людей у хімзахисті у його кімнаті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.