Пт. Авг 19th, 2022
Хто засипав Донецьк мінами-"пелюстками": військовий експерт дав відповідь

Україна не має мін-«пелюсток» на озброєнні.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, відповідаючи на запитання, хто засипав Донецьк мінами-пелюстками.

«Міни-«пелюстки» можуть застосовувати дві системи на сьогоднішній день: це реактивна система залпового вогню «Ураган» калібру 220 мм і система «Смерч». І в однієї, і в іншої системи є касетний боєприпас, начинений протипіхотними мінами. Один із видів мін — це міна-«пелюстка», вона розсипається на якійсь території. Але що стосується України, то у нас запасів снарядів було дуже мало, це перше. І друге — на зорі своєї молодості як незалежної держави, Україна займалася роззброєнням і конверсією, і ми знищили всі боєприпаси, згідно із Женевською конвенцією про заборону застосування протипіхотних мін. Ми знищили протипіхотні міни, в тому числі і міни-«пелюстки». Тому ЗСУ не має цих мін на озброєнні», — підкреслив Жданов.

Військовий експерт зазначив, що всі запитання – до збройних сил Російської Федерації.

«У Росії їх дуже багато (протипіхотних мін — ред.), оскільки все виробництво снарядів, у тому числі й касетних, у тому числі й начинених цими мінами, було на території, що дісталася Російській Федерації від Радянського Союзу. Заводи розташовані там. І Радянський Союз, повірте, клепав ці снаряди, катав їх сотнями і тисячами одиниць. На складах їх повно. У нас (в Україні – ред.) немає жодного. Ми підписали цю конвенцію про незастосування протипіхотних мін. Тож це не наші міни – 100%», — наголосив він.

Нагадаємо, через шторм може підвищитися активність руху російських мін у Чорному морі.

Читайте також:

Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
Хто засипав Донецьк мінами-"пелюстками": військовий експерт дав відповідь

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.