Пн. Авг 8th, 2022
Ілона Гвоздьова довела до сліз емоційним танцем про війну в Україні під Монатіка

Як розповіла Ілона Гвоздьова, спільними зусиллями разом з фондом «Пліч-о-пліч» і фондом «По парам» будо організовано благодійний виступ танцівників.

Всі зібрані під час заходу кошти направлять на допомогу хлопцям, які боронять наші життя і дарують нам кожен новий день.

На цьому заході Гвоздьова представила емоційний танець, який виконала у парі з Романом Грициною. Виступ пари відбувся під трек співака Дмитра Монатіка «Молчунам».»Чому вони мовчать? Цей виступ я присвячую всім артистам, які й досі мовчать про війну в Україні! Поки ви продовжуєте жити нормальним життям, наші люди гинуть від руської нечисті! А також цим танцем хочу подякувати всім нашим захисникам, дякую за те що й досі живі. Хлопці, ми з вами, тримайтесь, а ми будемо допомагати і молитися за вас!» – підписала відео з виступом Гвоздьова.

Своєю чергою, шанувальники зізналися, що танець Ілони І Романа розчулив їх до сліз: «Дякую. Дивилась зі сльозами на очах», «це так прекрасно та душевно», «дивилася на одному диханні», «неможливо стримати сліз, це так емоційно!».

Читайте також:

Грабар, Могилевська, Фальоса: українські зірки, будинки яких повністю знищили окупанти
Кацуріна замилувала кадром, де Дантес бавить її однорічного сина
Померла українська блогерка, яка боролася з раком разом із сином
Зірка «Кварталу 95» Великий насмішив пародією на Лаврова в Африці: «Захарова, як ця задниця називається»
Дополнительно:
Ілона Гвоздьова довела до сліз емоційним танцем про війну в Україні під Монатіка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.