Пт. Авг 19th, 2022
Максим Галкін показав квітучу Аллу Пугачову та зачарував сімейною ідилією

Максим Галкін прекрасно проводить час у колі своєї родини, активно дає концерти в Ізраїлі та Латвії та збирається з гастролями до США.

А днями шоумен та гуморист показав, як гуляв разом з підрослими дітьми та дружиною Аллою Пугачовою. При чому, щасливий чоловік не втратив нагоди похизуватися своєю коханою. У відео Алла Борисівна постає у чорній сукні та білосніжних кросівках.

У ролику родина Галкіна йде трохи попереду нього: «А куди це ви без мене?» – запитує в родини Максим. «А ми гадали, ти з нами. Відстав», — відповідає Галкіну дружина.Своєю чергою, фани зіркового подружжя зізналися, що вони були розчулені сімейною ідилією Пугачової та Галкіна: «Така чудова сім’я», «які ж ви класні. Максе, я думаю, що крім іншого ви з Аллою явно на одній гуморній хвилі! Ось із почуттям гумору склалися ваші полюси», «Найкращі! Приклад для нинішнього покоління», «Який у Алли Борисівни чудовий образ нині. Красуня. І які ж ви чудові люди, добра вам і світла».

Нагадаємо, що подружжя Максим Галкін та Алла Пугачова залишило Росію після вторгнення до України. Родина підтримує українців, а від своїх концертів в Ізраїлі Галкін перераховував частину коштів на допомогу українським біженцям.

За їхню позицію майно Пугачової та Галкіна в Росії арештували. Зокрема у Галкіна забрали його замок у селі Грязь у Підмосков’ї, де він мешкав з дружиною Аллою Пугачовою та їхніми дітьми.

Окрім того, у Росії на Максима Галкіна завели кримінальну справу.

Читайте також:

Кацуріна замилувала кадром, де Дантес бавить її однорічного сина
Померла українська блогерка, яка боролася з раком разом із сином
Зірка «Кварталу 95» Великий насмішив пародією на Лаврова в Африці: «Захарова, як ця задниця називається»
Дополнительно:
Максим Галкін показав квітучу Аллу Пугачову та зачарував сімейною ідилією

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.