Пт. Авг 19th, 2022
Мовний скандал Полякової та Єфросиніної: ведучий Суханов публічно заступився за колег

Зокрема, днями співак Арсен Мірзоян порадив колегам або перейти на українську, або «закрити нах*й» свою передачу «Взрослые девочки».

Зі свого боку, Суханов, який родом із Росії, вивчив українську мову та отримав нещодавно громадянство України, закликав користувачів не сваритися через мову. Про це йдеться в інтерв'ю Аліні Доротюк.

«Нам потрібно заспокоїтися, тому що психіка у кожного розхитана. Ця ситуація буде лише погіршуватися, тому що ця війна і на емоційне виснаження також. По-друге, я вважаю, що всі розмови щодо мови зараз не на часі взагалі. Я шаную українську і вважаю, що українська повинна залишатися, попри європейське майбутнє України, єдиною державною мовою. Тому що лунали такі версії «давайте зробимо кілька державних мов», зокрема, називалися англійська, російська. Я впевнений, що державною в Україні має бути лише українська, все», – зазначив він.

Також Суханов додав, що в побуті усі можуть право спілкуватися будь-якою мовою, зазначивши, що сам він також за обставин переходить на російську. Нагадав він і про те, що деякі українські захисники також розмовляють російською, але «їх це не робить меншими героями».

Ведучий переконаний, що не варто тиснути на людей, аби почали спілкуватися державною мовою.

«У нас уже був «експеримент», коли Україну поділили за мовною ознакою. Нічого хорошого з цього не вийшло. Я хочу також зауважити, якщо ви дивилися ролики наших героїв-«азовців», які тоді ще перебували на «Азовсталі», вони спілкувалися російською. Це не робило їх меншими героями нашого часу. Справа не в тому, якою мовою спілкується людина. Справа в тому, скільки України в її серці», – поміркував знаменитість.

Тож Суханов додав, що і Єфросініна, і Полякова багато зробили для України, тому не варто їх цькувати через неповноцінний перехід на українську мову.

«Наскільки я знаю, і Оля, і Маша володіють українською. Наскільки їм важко жартувати, я не знаю. Я проти цього цькування. Знаєте, Єфросініна для українського телебачення зробила стільки, що вона дійсно вже вважається легендою. І те, що вона зараз дозволяє собі спілкуватися російською, не робить її не легендою. Як і Полякова. Вони обидві зробили доволі багато. Не потрібно так ставитися. Чим ми в такому разі будемо кращими за той мордор? Ми так самі себе знищимо, якщо кидатимемося одне на одного», – додав він.

Нагадаємо, нещодавно Оля Полякова вперше прокоментувала мовний скандал, у який потрапила разом з Єфросиніною. Знаменитість заявила, що українці вже знають, хто для них насправді ворог, та закликала не розколювати суспільство.

Читайте також:

Позитив розповів, як переконує Потапа повернутися до України
Бабкін розповів, як виїхав до Німеччини та про молодшого сина, який після вибухів почав заїкатися
Слава Дьомін розповів, як зірки насправді заробляють на благодійних концертах: «Вони кажуть, що це ж їхня робота
Дополнительно:
Мовний скандал Полякової та Єфросиніної: ведучий Суханов публічно заступився за колег

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.