Вт. Авг 16th, 2022
Накрутив пів команди: футболіст англійського клубу забив ефектний гол після сольного проходу (відео)

Клуб англійської Прем’єр-ліги пропустив першим, але в другому таймі зумів відігратися завдяки видовищному голу свого новачка Джо Арібо.

26-річний хавбек виконав неймовірний сольний прохід зі своєї половини поля, після чого відзначився результативним ударом.

Завадити планам гравця «Саутгемптона» не змогли навіть 5 футболістів «Вільярреала». Він скористався своїм майстерним дриблінгом та обійшов їх, немов фішки на тренуванні.

Відео шикарного взяття воріт завірусилося в соцмережах.Незважаючи на гол-красень, «святі» зазнали поразки від «Жовтої субмарини». Матч завершився з рахунком 2:1 на користь іспанського клубу.

Зазначимо, що для Арібо цей гол став першим у складі англійського клубу. Цього літа «Саутгемптона» придбав Джо у шотландського «Рейнджерс» за понад 7 млн євро.

Раніше повідомлялося, що в чемпіонаті Еквадору забили переможний гол «ударом скорпіона».

Вистачило двох хвилин: український футболіст забив ефектний гол у дебютному матчі за латвійський клуб (відео)

Установив рекорд: в Еквадорі футболіст забив приголомшливий гол зі своєї половини поля (відео)

Став співавтором гольової атаки: 18-річний український футболіст дебютував за клуб АПЛ (відео)