Вс. Авг 14th, 2022
Переможець "Голосу країни" Ганзера про сестру, яка вибралася з російського полону: "Пережила голод, обстріли та побиття"

Переможець проєкту «Голос країни-1» Іван Ганзера поділився з шанувальниками радісною новиною, що його рідній сестрі разом з чоловіком вдалося вибратися з полону російських окупантів.

Про це виконавець розповів на сторінці у Facebook. Де саме родина сестри була у полоні, Ганзера не повідомив. Втім, артист родом з села Калинове, Харківська область. Тож, скоріше за все, сестра потрапила у полон на Харківщині.

Іван поділився, що сестрі довелося багато чого пережити у полоні. Також співак зізнався, що, скоріш за все, після нашої перемоги сестрі не буде куди повернутися:

«Моя сестра з чоловіком, вибралися з російського полону. Вони багато пережили. Голод. Обстріли, та Навіть побиття. Але зараз все позаду, і вони вже у безпечному місці. Скоріше за все їм не буде куди повернутися після нашої перемоги», — зазначив Ганзера.

Артист висловив сподівання, що у Європі, куди жінка поїхала, на її шляху зустрінуться добрі люди, які допоможуть:

«Як сказала сестра. Після пережитого вона тепер розуміє, що жила не правильно. Працювали, будували. І тепер нічого не має. А життя вже пройшло. Так і не встигла пожити для себе. Не жалкую ні за чим. Головне ми вижили. Ти не уявляєш як хотілося жити», — передав слова сестри Ганзера.

Читайте також:

Стас Боклан розповів, що окупанти знищили квартиру у Маріуполі, де він жив, та вбили його колег
Батько Олександра Ревви розсварився з сином через його антивоєнну позицію і «найкращого друга» Зеленського
Юрій Горбунов показав, як на похороні військового священник московського патріархату побив хрестом священника УПЦ
Дополнительно:
Переможець "Голосу країни" Ганзера про сестру, яка вибралася з російського полону: "Пережила голод, обстріли та побиття"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.