Вт. Авг 16th, 2022
Посівний календар на серпень 2022: таблиці для всіх культур

Як рекомендує «Зелена садиба», в серпні найбільше часу потрібно витратити на боротьбу зі шкідниками та різноманітними хворобами. Саме в останньому літньому місяці культури часто штурмує фітофтора. Також варто подбати і про профілактику, щоб наступного року не було проблем.

Якщо боротися зі шкідниками потрібно якнайшвидше, то для висаджування та висіювання варто обрати сприятливі дні. В серпні можна активно садити зелень, а також інші скоростиглі культури (наприклад, редис, спаржеву квасолю, горох) та навіть сіяти ранні сорти буряків чи моркви. Однак коренеплоди, висаджені у серпні, не рекомендуються для тривалого зберігання. Їх потрібно буде одразу споживати.

Розсада наприкінці літа: посівний календар на серпень 2022 року

Посівний календар на березень 2022 року має такий вигляд (зелений — сприятливі дні для посіву/посадження овочевих культур, червоний — несприятливі дні, сірий — нейтральні):

Посівний календар на серпень 2022 рік: таблиця для коренеплодів

Чудовим варіантом для висаджування в серпні є буряк, редька, морква, редис. Осінній редис виростає дуже соковитим та великим.

Посівний календар на серпень 2022 рік: таблиця для цибулевих

В останній місяць літа можете сміливо висіювати цибулю в землю, щоб отримати соковиту зелень до столу.

Посівний календар на серпень 2022 року: коли садити овочі

Для висіювання в серпні досвідчені городники радять вибирати ранньостиглі культури. Можна спокійно висаджувати огірки, спаржеву квасолю (кущову), мангольд та дуже ранні сорти капусти. Водночас капусту можна сіяти просто в землю, адже в серпні стоїть досить тепла погода і довгий світловий день.

Посівний календар на серпень 2022 рік для трав і зелені

Зелень можна садити протягом всього теплого сезону. А тому, якщо ви хочете побачити на своєму столі свіжу соковиту зелень, її варто посіяти також і в серпні. Підходять: рукола, базилік, кінза, петрушка, листовий салат.

Посівний календар на серпень 2022 року: таблиця для ягідно-плодових культур
Дополнительно:
Посівний календар на серпень 2022: таблиці для всіх культур

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.