Пн. Авг 15th, 2022
Позитив розповів, як переконує Потапа повернутися до України

За словами Олексія Завгороднього, він же Позитив, з Потапом після того, як він поїхав до Іспанії ще до повномасштабного вторгнення РФ до України, вони почали спілкуватися рідко.

У програмі «Слава+» Позитив поділився, що розуміє, що Потапу непросто:

«Тут не лише про Потапа, про всіх, хто опинився за кордоном до війни, можу сказати, коли я з ними розмовляю, я розумію, що їм дуже складно розуміти, що вони і як вони. Вони не бачили ракет цих, вони не бачили, що тут дійсно коїться. Вони поки що не були в тих містах, де ми були», — сказав Позитив.

Також артист зізнався, про що вони говорять з Потапом: «Ми не заходили кудись глибоко. Все, що було — це що, як. Що ми робимо, давай зробимо щось разом, давай якось співпрацювати», — поділився виконавець.

Втім, зазначає Позитив, через те, що вони стали рідше спілкуватися з Потапом, він для нього не став менш важливлю людиною у житті:

«Для мене він не відійшов кудись в інший світ, десь він там. Все одно я йому пишу, він мені пише. Можемо три дні, тиждень, місяць можемо не спілкуватися. Але все одно: «Братан ти як?», «я там і там, те роблю». Це все є. Але воно, звісно, інше, це спілкування», — сказав Позитив.

І додав: «Я чесно скажу те, що я йому пишу, приміром, що мені його дуже не вистачає, мені не вистачає свого старшого брата, свого баті, який може мені щось зараз підказати. Але я розумію, що таким чином я зараз стаю сильніше і якось сам вирулюю все, що коїться тут», — поділився Позитив.

Разом з тим Позитив вважає, що Потапу варто повернутися до України, і поділився, як говорив про це з другом:

«Я не єдиний його друг, який йому про це каже. Дуже багато, з ким я спілкуюсь, з людьми, які тут, звісно кожен йому каже. Але, мені здається, що дуже складно йому, мабуть, сприймати це все і розуміти, як він повернеться, що воно буде. Я дуже хочу, щоб він повернувся, заїхав і просто показав свою любов, яку він показує там. Так само і Настя. Щоб вони, все ж таки, це зробили. Бо нема нічого, що може цьому зашкодити. Заїхати. Я знаю, що він піклується про дуже багато інших сімей і навіть наших співробітників, які були тут, на студії», — прокоментував Позитив.

Також артист додав:

«Я знаю точно, що у них є там якісь ідеї. Але, звісно, я йому кажу: «Приїдь. Ми тут обіймемося, ми поїдемо до військових і ти будеш тут зараз батею, який зараз приїде і це все зараз зробить». Я дуже сподіваюся, що він все ж таки зробить це», — висловив сподівання Позитив.

Читайте також:

POSITIFF випустив потужний емоційний кліп з матюками до росіян: «Кто вы теперь для меня? Русня, тряпки, г*вно и х*йня»
Батько Олександра Ревви розсварився з сином через його антивоєнну позицію і «найкращого друга» Зеленського
Марічка Падалко повторила позу Олени Зеленської для Vogue і виступила проти стереотипів у суспільстві
Дополнительно:
Позитив розповів, як переконує Потапа повернутися до України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.