Вт. Авг 16th, 2022
Позитив відреагував на чутки про свою алкогольну залежність: "Намагаюся жорстко не напиватися"

Так, щодо алкогольної залежності виконавця шириться багато пліток, зокрема й в українському шоубізнесі.

Позитив вирішив прокоментувати це. Артист зізнався, що дійсно інколи може випити алкоголь, особливо щоб впоратися з пригніченим настроєм. Утім, він не вважає, що має залежність від спиртного.

«Я зараз намагаюся жорстко не напиватися, але причини на це є. Я не знаю, хто каже про мою алкогольну залежність, але у мене з цим ніколи проблем не було. Так, я вживаю алкоголь. Пляшка вина у депресивний день у мене точно буде. А як по-іншому?» – розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну артист.

Позитив також зізнався, що від пригніченого настрою його рятує не лише алкоголь, але й робота. Коли співак зайнятий улюбленою справою, то й на спиртне часу не має.

До речі, просто під час інтерв'ю з ведучим знаменитість випивав вино. Як зізнався Позитив, до цього востаннє він пив три дні тому.

«Минулого разу пив десь три дні тому. Дуже складно знайти кльове вино, і ти думаєш, що краще мати чистий розум, краще випити чаю», — додав виконавець.

Нагадаємо, нещодавно Олексій також розповів, як часто спілкується зі своїм близьким другом, продюсером Потапом, який ще до війни поїхав до Іспанії.

Читайте також:

Хливнюк показав відео, як повертався із побратимами з бойового завдання: «Їдемо з полунички»
Невпізнанний Анатолій Анатоліч спантеличив фото, де постав зі щічками та довгим кучерявим волоссям
Дружина Ткача показала, як разом з донькою заробляла гроші для ЗСУ
Дополнительно:
Позитив відреагував на чутки про свою алкогольну залежність: "Намагаюся жорстко не напиватися"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.