Вт. Авг 9th, 2022
"Квартал 95" 101-й виступ провів для нацгвардійців, в лави яких мобілізували їхніх "кварталівців"

Цей концерт став особливим для кварталівців, бо серед глядачів у залі — один з акторів студії «Квартал 95», який долучився до лав захисників, йдеться в ТСН.  

«Сьогодні у нас винятковий концерт – у нашій Нацгвардії присутній наш колега – «Вова, де ти? Сьогодні танцюємо для тебе», — звучить зі сцени.

Володимир Мартинець до «Кварталу» долучився 2018-го. До армії — вже під час повномасштабного вторгнення Росії. За повісткою. «Все просто – простий процес, проста процедура. Настрій дуже бойовий, патріотичний. Звісно, що це трішки незвично було для мене, але з усім впорався», — каже він.

Зараз дає раду з бажанням вийти на сцену.

Першим виступає актор, що пародіює президента. «Весь світ нарешті зрозумів Ху із Пу, а ми всією країною знову всі переконалися, що Пу із Ху. І, на жаль, не тільки він», — переконує Юрій Великий.

Вперше після трагедії у Вінниці, де від прильоту російської ракети загинув учасник команди співачки Роксолани, вона виходить співати. Вперше в залі, де глядачі лише військові, виступає і Монатік.

В цій же військовій частині Саша Пікалов. Сьогодні вдягнений не за формою і вже отримав за це від командира. «Дуже приємно бачити своїх хлопців, дуже приємно, що сьогодні з нами Монатік. Це фірма, я навіть не знаю, ким дивувати – я пошуткував, що мабуть наступного разу треба везти «Металіку» чи «Мадонну», — жартує Олександр.

«Хлопці підходять, дякують. Я від цього надихаюся. Хотів позитив подарувати і від них ще зарядився позитивом, тому дуже класно», — твердить Монатик.

«Вони підтримують дуже наш бойовий дух. Тому що дуже такі пісні хороші. Мотивують далі служити», — переконує заступник командира батальйону з виховної роботи.

Читайте також:

Одеські школи готують до відкриття: з якими проблемами стикаються

Маріупольські актори вийдуть на сцену в Києві, щоб «зіграти» кожен свою трагедію

Харківщина обстрілюється одразу із трьох боків: людей накриває забороненими касетними боєприпасами
Дополнительно:
"Квартал 95" 101-й виступ провів для нацгвардійців, в лави яких мобілізували їхніх "кварталівців"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.