Ср. Авг 17th, 2022
"Можна так зробити з шаленими цінами в супермаркетах": як українці відреагували на заборону виставляти табло з курсом валют

На таке рішення НБУ українці у соціальних мережах відреагували з гумором та створили численну кількість фотожаб та мемів. 

ТСН.ua зібрав найяскравіші з них, які активно поширюються у Мережі. 

Багатьом українцям заборона обмінникам показувати табло з актуальним курсом валют викликало невдоволення. У відповідь користувачі соціальних мереж запропонували заборонити показувати ціни на продукти, які останнім часом суттєво зросли через інфляцію. Юзери жартують: «Нах** безсоромно виставляти шалені цінники, люди можуть подумати, шо всьо дорого».

Однак деякі громадяни України «вдячні» НБУ за ухвалене рішення — невидно, як зростає долар та євро по відношенню до гривні:

«Після того, як в обмінниках пропали курси, аж дихати легше на вулиці стало! Дякую НБУ!»
«Вперше в житті дякую НБУ. Як забрали ті цифри з обмінників — спокійнішим стаю. Серце не хапає».
Також користувачі Мережі жартують, що курс валют скидатимуть у «лічку», щоб ніхто не бачив, скільки курс долара та євро. 

Нагадаємо, якщо Кабмін та НБУ правильно відреагують на девальвацію національної валюти, то є шанс, що долар коштуватиме не більше 40 гривень.

Читайте також:

Чи варто зараз купувати долари: експерт дав пораду
Нацбанк на 25% підняв офіційний курс гривні
Нацбанк запровадив низку заходів стосовно розрахунків за кордоном: перелік змін
Дополнительно:
"Можна так зробити з шаленими цінами в супермаркетах": як українці відреагували на заборону виставляти табло з курсом валют

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.