Вт. Авг 16th, 2022
"Не випадковий вибір об'єкта": військовий експерт прокоментував вбивство "азовців" в Оленівці

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов каже, що вбивство українських військових в Оленівці — це інформаційно-психологічна операція. Саме тому це не випадковий вибір подібного об’єкта обстрілу для держави-терористки Російської Федерації.

Про це експерт сказав в ефірі національного телемарафону 31 липня. 

«Ситуація навколо «азовців» буде тривати як мінімум рік в інформаційному просторі РФ. Мовиться про те, що ця тема дуже болюча для України і педалюється активно російськими ЗМІ і спеціальними службами для створення політичного розбрату всередині нашої країни», — зауважив Снєгирьов.

Нагадаємо, російські окупанти 29 липня обстріляли колонію №120 в окупованій Оленівці Донецької області. Там загарбники утримували в полоні українських військових та цивільних. Внаслідок атаки загинули близько 40 людей, ще 130 зазнали поранень. Всю вину Росія намагалися перекласти на ЗСУ.

У полку «Азов» російський удар по Оленівці розцінюють, «як акт публічної страти». Та запевнили, що з’ясовують імена виконавців та організаторів розстрілу колонії, де перебували українські військові, здебільшого «азовці».

Читайте також:

Світ не повірив брехні Росії щодо вбивства «азовців» в Оленівці: як обіцяють карати катів
«Дієвий захист вільного світу»: після звірств в Оленівці Зеленський закликав США визнати Росію державою-терористом
Російські «дипломати» офіційно закликали стратити українських «азовців»

 

 
Дополнительно:
"Не випадковий вибір об'єкта": військовий експерт прокоментував вбивство "азовців" в Оленівці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.