Чт. Авг 18th, 2022
"Не з його мошонкою на таке замахуватися": опозиціонер спрогнозував, чим для Путіна обернеться звільнення Херсона

Путін цього не хоче і дуже боїться.

Про це російський юрист, адвокат та опозиційний політик Марк Фейгін розповів в інтерв’ю для ТСН.ua.

«В елітах може виникнути певне бурління внутрішнє. Воно таке непомітне спочатку для ока буде. «А, власне, навіщо тоді все? Для чого це все було затіяно, якщо ви не в стані? В нас немає армії, яка здатна утримати окуповані території. Навіщо нам все це треба?» Наслідки за цю авантюру нікуди не підуть: всі ці санкції, всі ці тиски. Як би там чого не крутися, воно ж не піде. В сухому залишку ми отримуємо витрачені життя, витрачену армію, економічні і всілякі інші санкції та обмеження. А що ви отримуєте?» – пояснив Фейгін.

«Ви знаєте, переможцеві пробачають усе. У перемог завжди багато батьків, а поразка – завжди сирота. От поразка – це буде персонально Путін, а перемога – це вся Росія. А якщо перемоги немає, то вибачте. Брати на себе відповідальність усій Росії за втрату Херсона і взагалі за деокупацію – на це ніхто не підпишеться. Ось тут, звісно, може виникнути для Путіна дуже важка ситуація. 70-річний дідусь, всі обернуться і скажуть: «а з ким ми маємо справу? На восьмому десятку скоро вже, після 7 жовтня, дідок всіх уже дістав за чверть століття, який цими авантюрами вигадав розізлити весь світ, всю кульку». Не з його мошонкою в 70-річному віці на таке замахуватися. Заспокойся, вже пора ближче до землі», – розповів опозиціонер. 

Водночас він зауважив, що не можна сказати, що зі втратою Херсона путінський режим обвалиться. Для цього потрібно ще щось, «але це буде ударом неймовірної сили». І господар Кремля цього не хоче та боїться.

Нагадаємо, раніше радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив про другу помилку Росії у війні, якої припустилися її війська на Херсонщині.

Читайте також:

Деблокада Херсона істотно змінить психологію війни – Подоляк
Єдина надія Путіна провалилася: експерт розповів, що РФ зазнала в Україні політичної поразки
Правобережне угруповання окупаційних військ приречене: полковник запасу розповів про контрнаступ на Херсонщині

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Не з його мошонкою на таке замахуватися": опозиціонер спрогнозував, чим для Путіна обернеться звільнення Херсона

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.