Пт. Авг 19th, 2022
"Росіяни визнають тільки силу": військовий експерт про рішення суду РФ визнати "Азов" терористами

Це загрожує судом нашим захисникам.

Чого слід очікувати сказав в інтерв'ю ТСН ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Романенко.

«З цього приводу я займаю дуже жорстку позицію. Я передбачав, що так воно і буде. З усіх полонених, які є у нас, треба відбирати льотчиків, артилеристів, які обстрілювали житлові квартали та судити їх в такій кількості, в якій судять наших полонених в Росії. Якщо б у нас юридично був введений не воєнний стан, а війна, то автоматично вводилась б найвища міра покарання. Страта. Вони, росіяни, визнають тільки силу. Таке вони розуміють, інше – ні», — сказав військовий експерт Ігор Романнеко. До цього додав, що визнання «Азову» терористичною організацією значно ускладнить обмін полонених.

Нагадаємо, у ніч проти 29 липня на території колишньої виправної колонії у селищі Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області пролунав вибух. Там загарбники утримували в полоні українських військових, зокрема і оборонців Маріуполя та цивільних. Внаслідок вибуху загинули близько 40 людей, ще 130 зазнали поранень. 

У полку «Азов» російський удар по Оленівці розцінюють, «як акт публічної страти». 

Читайте також:

«Ви самі будете страчені зі своїми шакалами та посольствами»: офіційна заява «Азову» щодо вбивства військових в Оленівці
«Обіцяли, що хлопці повернуться живими»: рідні полонених «азовців» вимагатимуть відставки голови МКЧХ
Підстав довіряти опублікованим росіянами спискам загиблих та поранених в Оленці немає — розвідка
Дополнительно:
"Росіяни визнають тільки силу": військовий експерт про рішення суду РФ визнати "Азов" терористами

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.