Ср. Авг 17th, 2022
"США хочуть тримати відчиненим вікно для переговорів з Кремлем": експертка про визнання РФ спонсоркою тероризму

За її словами, США досі хотіли б тримати відчиненим вікно для майбутніх переговорів з Кремлем. Однак в разі визнання РФ спонсоркою тероризму це вікно може зачинитися повністю.

Про це директорка Центру «Нова Європа» Альона Гетьманчук розповіла у коментарі ТСН.ua.

«Крім постійної калькуляції ескалаційних ризиків, яку веде чинна адміністрація США під час прийняття будь-яких рішень щодо Росії або війни РФ в Україні, вони також хотіли б тримати відкритим вікно для майбутніх переговорів з Кремлем. Визнання РФ державою-спонсоркою тероризму, на думку окремих представників адміністрації, може зачинити це вікно повністю», — каже Альона Гетьманчук.

Експертка пояснила, що американці досі вірять більше в переговори, ніж у військову перемогу України.

«І в цьому, власне, теж проблема, що окремі посадовці у Вашингтоні та інших західних столицях в переговори досі вірять більше, ніж у військову перемогу України. Не кажучи вже про те, що перший варіант розглядається як більш бажаний. Саме тому кожна заява з Москви зі словом «переговори» сприймається, як черговий промінь надії, а не запрошення до чергової дипломатичної пастки, як би насправді мало сприйматися», — пояснила Гетьманчук.

Зазначимо, тертя між Білим домом і Конгресом посилилося у середу, 27 липня, коли Сенат одноголосно схвалив незобов’язальну резолюцію, яка закликає Блінкена все ж визнати Росію країною-спонсоркою тероризму за дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні, «які призвели до незліченної кількості смертей невинних чоловіків, жінок і дітей».

Читайте також:

Немає ніяких сигналів про готовність до переговорів з боку Росії — Кулеба
Блінкен має озвучити Лаврову жорсткий меседж про неприпустимість анексії нових територій України
Кулеба пояснив, чим допоможе визнання Росії державою-спонсором тероризму
Дополнительно:
"США хочуть тримати відчиненим вікно для переговорів з Кремлем": експертка про визнання РФ спонсоркою тероризму

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.