Вс. Авг 7th, 2022
"Удар по бухті в Севастополі": Жданов пояснив, як отримання ракет ATACMS змінить ситуацію на фронті

Найголовніше – українські війська отримають змогу перейти до дистанційних методів війни.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов.

«Дальність ураження. Сьогодні ми відсунули основні склади постачання переднього краю російських військ на 70-90 км від переднього краю. Це дуже ускладнило росіянам забезпечення. Якщо в нас будуть ракети з дальністю пуску до 300 км, то ми можемо вражати цілі до державного кордону України. Ми можемо завдавати ударів по основних вузлах залізниці, по якій заходить техніка і озброєння на територію України. Ми можемо наносити – по складах, які ми сьогодні не дістаємо, а вони розташовані на нашій території», – пояснив Жданов.

Він також зауважив, що українські захисники зможуть припинити постачання окупантам техніки та озброєння через Кримський міст, закривши його. 

«Ми з такими ракетами можемо нанести вогневий удар по бухті в Севастополі, де завантажуються ракети «Калібр»на підводні човни і на інші носії цих ракет зі складу Чорноморського флоту. Тим більше, що човни в надводному положенні завантажуються і ми можемо їх уразити. А їх всього п’ять на ЧФ РФ», – додав військовий експерт.

Він резюмував, що отримання ракет ATACMS «відкриває перед нами безліч можливостей стосовно вогневого ураження противника».

«Найголовніше – це те, що ми будемо мати змогу перейти до дистанційних методів війни. І контактний бій буде супроводжуватися меншими втратами з нашого боку, тому що противник буде значно послаблений у вогневих можливостях», – зауважив Жданов.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Україна отримала від США ще 4 ракетних систем HIMARS.

Зауважимо, що в американському Конгресі обидві партії підтримують постачання Україні ракет ATACMS, які можуть вражати цілі на відстані 300 км.

Читайте також:

Бригадний генерал пояснив, яка наразі ситуація в Україні з наявністю зброї та боєприпасів
Жданов розповів про ризик відкриття другого фронту з боку Білорусі та про контрнаступ на Херсонщині
Військовий експерт розповів, чи вдасться російським окупантам захопити Харків

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Удар по бухті в Севастополі": Жданов пояснив, як отримання ракет ATACMS змінить ситуацію на фронті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.