Чт. Авг 18th, 2022
"Удар по штабу Чорноморського флоту Росії в Севастополі є їхньою останньою невдачею" - розвідка Британії

Після повідомлень про скасовані паради РФ малоймовірно, що Чорноморський флот зможе проводити резонансні публічні заходи разом із своєю діяльністю військового часу.

Про це йдеться у повідомленні розвідки Британії.

«Повідомлення про удар по штабу Чорноморського флоту Росії в Севастополі в День Військово-Морського Флоту є останньою невдачею Чорноморського флоту в п'ятимісячній війні проти України, яка включала втрату його флагмана, крейсера «Москва», у квітні 2022 року», — йдеться в повідомленні.

Крім того, за даними Міноборони Британії, вантажне судно RAZONI під прапором Сьєрра-Леоне вийшло з українського чорноморського порту Одеса 1 серпня до порту Тріполі в Лівані з 26 тис. тонн українського зерна.

Як зауважується, це перше постачання зерна з українського порту від початку вторгнення. Водночас у розвідці нагадали, що вивезення українського збіжжя стало можливим завдяки угоді про транзитний коридор для експорту зерна між Україною, Туреччиною, ООН і Росією 22 липня. 

Нагадаємо, що 1 серпня з Одеського порту «зерновим коридором» вийшло перше судно, яке має на борту 26 тис. тонн кукурудзи. Воно вийшло з порту «Одеса» під прапором Сьєрра-Леоне. Прямує до порту Тріполі в Лівані.

Читайте також:

Російський терор голодом: Зеленський розповів про експорт українського зерна
«Хай беруть курс на «звільнення Атлантиди»: у Зеленського висміяли заяви РФ про панування у Світовому океані
Путін оновив морську доктрину Росії: що вона передбачає

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Удар по штабу Чорноморського флоту Росії в Севастополі є їхньою останньою невдачею" - розвідка Британії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.