Пн. Авг 8th, 2022
"Українських полонених до Оленівки звозили кілька днів" - джерело в Міноборони

Про це повідомили джерела в Міноборони, уточнивши, що обстріл в'язниці, найімовірніше, лише частина із задуманого окупантами.

«За характером руйнувань можна зробити висновки, що обстріл робився з відстані 15-20 км від колонії. Як усі розуміють, українські позиції розташовані на дальній відстані від цієї місцевості, і ЗСУ фізично не могли дістати артилерією туди. Не кажучи вже про те, що в цивільну інфраструктуру ЗСУ не стріляють», — повідомили ТСН.ua в оборонному відомстві.

До цього військові додали, що зараз є підстави припускати – обстрілом в'язниці в Оленівці провокації противника найближчими днями не закінчиться.

«Можливо, цей обстріл – лише частина комплексної провокації, наслідки якої можуть настати найближчими днями. Це не твердження та не офіційна позиція відомства, а думки окремих військових», — каже співрозмовник.

До цього військові додають, що за непідтвердженими даними, загинули 53 особи.

«Перевірюється інформація, що до Оленівської в'язниці були привезені саме ті українські військовополонені, яких катували», — повідомили у Міноборони.

«Також ми маємо і таку інформацію, що міг бути обстріл прилеглої до колонії території. А напередодні сама колонія була замінована. Іншими словами, окупанти з певною часткою ймовірністю могли підірвати приміщення дистанційно, а обстріли з їхнього боку були тлом», — повідомили інформовані джерела в Міноборони.

Нагадаємо, російські війська 29 липня обстріляли колонію №120 в окупованій Оленівці Донецької області. Там загарбники утримували в полоні українських військових та цивільних. Внаслідок атаки загинули близько 40 людей, ще 130 – зазнали поранень.

За даними розвідки, цей акт тероризму здійснили найманці зі складу ПВК «Вагнера» («Ліга») за особистою командою номінального власника компанії Євгена Пригожина. Це не було узгоджено з керівництвом Міноборони РФ.

Все, що відомо про обстріл колонії в Оленівці читайте в матеріалі ТСН.ua.

Читайте також:

В РФ заявляють про майже 450 тис. вкрадених з України дітей: росіяни пропонують використовувати їх як живий щит
ООН отримала понад 150 звернень з приводу сексуального насильства російських окупантів
Суд в Гаазі готується розглянути першу справу про воєнні злочини РФ — Bloomberg

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Українських полонених до Оленівки звозили кілька днів" - джерело в Міноборони

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.