Чт. Авг 18th, 2022
"Укрпошта" зупинила роботу на окупованих територіях

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» зупинило роботу своїх відділень на непідконтрольних Україні територіях.

Про це повідомив 1 серпня генеральний директор компанії Ігор Смілянський у Telegram.

«Від сьогодні, вперше з 24 лютого, «Укрпошта» працює лише на території, підконтрольній Україні. До вчорашнього дня, попри всі перешкоди і завдяки героїчній роботі наших працівників, зокрема на Запоріжжі, а до цього в Херсоні, ми виплачували сотні тисяч пенсій, приймали і перераховували платежі за комунальні послуги, а також доставляли продукти», – написав він.

За словами Смілянського, робити це далі більше немає можливості.

«Маємо значну загрозу життю працівників і загрозу пограбування з боку «сбора блатных и шайки нищих» бійців російської армії, підкріпленої «кращими» бійцями так званих «лнр/днр». Вони не дають нам доставляти пенсії, бо їм треба зібрати номери паспортів від пенсіонерів для «референдумів» в обмін на пенсії в «дерев’яній валюті» звичним для них шантажем», – додав він.

Гендиректор висловив упевненість у тому, що «Укрпошта» відновить роботу на територіях, які зараз є окупованими. «Ми повернемося, я точно це знаю. Як ми повернулися на Київщину, Чернігівщину та Сумщину. І не просто повернемося, а з новими відділеннями, як це сьогодні сталося в Тростянці», – наголосив він.

Нагадаємо, наприкінці липня президент України Володимир Зеленський повідомив, що найближчі 3-6 тижнів стануть вирішальними у звільненні окупованих територій, зокрема йдеться про південні регіони.

Читайте також:

Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
"Укрпошта" зупинила роботу на окупованих територіях

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.