Ср. Авг 17th, 2022
"Уламки Росії" представили у Дніпрі: на виставці висміюють техніку, яку росіяни вихваляють

Благодійну виставку влаштувала служба автомобільних доріг. Ідея виникла, коли почали збирати смертоносний брухт біля шляхів. Тож вирішили розвінчати міф про «другу армію світу» і заразом підтримати ЗСУ, йдеться в ТСН.

Тут є російський безпілотник «Гранат-4», що росіяни називали суперзахищеним і недосяжним. Натомість українські захисники легко перехопили його та змусили сісти на Дніпропетровщині.

Збитий російський безпілотник «Орлан» узагалі містить кришку від пластикової пляшки на нитці. А у так званої «високоточної» зброї — насправді застарілий брухт усередині.

Побачити уламки Росії можна безкоштовно, але усіх закликають робити пожертви на потреби ЗСУ на придбання пікапів та безпілотників для наших захисників.

«Саме ця ракета потрапила в одну з наших доріг. Дата виготовлення на цьому блоці стоїть — двадцятий рік.  Це резистор, якому вже років п’ятдесят. Це використовувалося ще в лампових телевізорах. І от цей блок вони називають сучасним блоком», — показує голова обласної служби автомобільних доріг Олександр Коломійцев.

Читайте також:

На ротацію додому без жодних втрати повернувся загін спеціального призначення «Любарт»

Справжній «привид» і жах для ворогів: друзі розповіли про безстрашні бої загиблого героїчного пілота-штурмовика

Дніпровські лікарі проводять в операційних по 12 годин на добу, щоб вилікувати бійців, які знову рвуться до бою
Дополнительно:
"Уламки Росії" представили у Дніпрі: на виставці висміюють техніку, яку росіяни вихваляють

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.