Пт. Авг 19th, 2022
Росія продовжує збільшувати військову техніку біля кордонів України для наступу: куди її звозить (фото)

Для перекидання до України військової техніки російські загарбники використовують залізницю. 

Супутникові знімки, які зроблені 28 липня, є у розпорядженні журналістів «Схем».

Як свідчать фотографії, російські окупанти частину військової техніки транспортують залізницею та звозять її до села Соболівка Бєлгородської області Росії, що поблизу Харківської області. У подальшому, на думку експертів, Росія може використати цю техніку для наступу на Ізюмському і Слов’янському напрямках. Окрім цього, супутникові фото від 28 липня фіксують збільшення кількості особового складу російської армії у порівнянні зі знімком з космосу цієї місцевості від 19 червня.

Як помітили журналісти під час аналізу фото, територія цього села і раніше використовуваласи ЗС РФ для розміщення техніки. У порівнянні з червнем кількість техніки на території села Соболівка майже не змінилася, але супутник фіксував її переміщення. 

Нагадаємо, радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив про початок третьої фази війни, яка зумовлена терористичною атакою РФ в Оленівці. Як ввважає радник ОП, в наступній фазі росіяни хочуть здобути перевагу одразу на 5 напрямках. Однак він впевнений, що така тактика росіян буде програшною. Вона, зрештою, зруйнує усі задуми окупантів щодо «прориву».

Читайте також:

Масове вбивство українських полонених в Оленівці: силовики України виступили зі спільною заявою
Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
Росія продовжує збільшувати військову техніку біля кордонів України для наступу: куди її звозить (фото)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.