Ср. Авг 17th, 2022
Сергій Бабкін розповів про реакцію родичів в Бєлгородській області на війну в Україні

Так, виконавець, який днями розповів, як виїхав до Німеччини, поділився, що має багато рідних в Бєлгородській області. Втім, жоден з них не написав музиканту.

«Від жодного з них за увесь цей час не прийшло жодної SMS. Якщо не слів підтримки, то хоча б просто запитання: «Як ти? Як справи? Як у вас? Що у вас? Ми чули таке – а чи це правда? Що відбувається, поясни, ти ж там?». Але – жодного слова!» – розповів зірка в інтерв'ю kp.ua.

Бабкін додав, що він не засмучений і йому не боляче від поведінки родичів. Артист розуміє, що «всі вони хворі однією хворобою».

«Вони зомбі в пастці. Така їхня доля. Більше того, вони самі такої долі бажають. Бо якби не бажали, то боролися б, шукали б вихід, хоч щось робили», — вважає музикант.

Тож зважаючи на ситуацію з родичами, Бабкін не бачить сенсу витрачати нерви й час, аби довести щось іншим росіянам.

Натомість він закликає українців працювати на нашу перемогу і допомагати  ЗСУ, волонтерам, а також тим, хто потребує зараз підтримки.

Не оминув увагою артист і мовчунів.

«Хай собі там тихесенько живуть. Вони ж сподіваються перечекати. Але всі все бачать. Як вони будуть жити далі – я не знаю. Нам про таких взагалі думати не треба. Це мотлох, який треба вимести. А нам своє робити», – додав Сергій.

Нагадаємо, Анатолій Анатоліч написав лайливу казку про артистів-мовчунів Регіну Тодоренко, Анну Сєдокову та Джигана, які народилися в Україні. Так ведучий дорікнув їм у мовчазній підтримці російської агресії.

Читайте також:

Бєдняков показав, на що окупанти перетворили вулицю його дитинства у Маріуполі – фото
Хливнюк показав відео, як повертався із побратимами з бойового завдання: «Їдемо з полунички»
Надя Дорофєєва розплакалася під час виступу в Казахстані – відео
Дополнительно:
Сергій Бабкін розповів про реакцію родичів в Бєлгородській області на війну в Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.