Вт. Авг 16th, 2022
Соліст Måneskin Давид Даміано травмував плече просто під час концерту

Рокмузиканти нині їздять Америкою, де дають концерти.

Нещодавно у Måneskin минув концерт у Чикаго. Рокери, як завжди, влаштували справжнє шоу для своїх прихильників. Музиканти запалювали своєю драйвовістю та ошелешували глядачів.

Утім, концерт минув не без прикрих інцидентів. Соліст колективу настільки захопився виступом, що травмував боляче плече. Даміано довелося звернутися по допомогу до спеціалістів, які охолодили травму льодом та наклали на руку пов'язку.

«Натовп був такий гарячий, що Дам потребував льоду, щоб трохи охолонути. Дякую, Чикаго, за це неймовірне шоу та вашу аудиторію, яка захоплює. Тепло, яке ми знайшли тут, справді залишило нас без подиху. Не можемо дочекатися, щоб знову все це повторити», — зазначили артисти на офіційній сторінці гурту в Instagram.

Нагадаємо, музиканти гурту Måneskin від початку повномасштабної війни підтримують Україну, яка бореться з російськими окупантами. На нещодавньому концерті лідер колективу Давид Даміано послав російського президента Путіна на три літери, а також за тим курсом відправив всіх, хто не погоджується з ним.

Читайте також:

Позитив відреагував на чутки про свою алкогольну залежність: «Намагаюся жорстко не напиватися»
Хливнюк показав відео, як повертався із побратимами з бойового завдання: «Їдемо з полунички»
Невпізнанний Анатолій Анатоліч спантеличив фото, де постав зі щічками та довгим кучерявим волоссям
Дополнительно:
Соліст Måneskin Давид Даміано травмував плече просто під час концерту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.