Вс. Авг 14th, 2022
Стас Боклан розповів, що окупанти знищили квартиру у Маріуполі, де він жив, та вбили його колег

Саме у Драмтеатрі, який окупанти навмисно зруйнували у березні, зірка серіалів «Слуга народу» та «Папік» розпочинав свою акторську кар'єру.

Як розповів знаменитість в інтерв'ю YouTube-проєкту «ЗооПатруль», ворог знищив не лише місце його першої роботи, а й квартиру, де він жив. Також Боклан зазначив, що загинуло багато людей, з якими він працював у Маріуполі.

«Немає мого першого театру, де я працював. Немає квартири, де я жив там. І немає багатьох людей, із якими я працював. Я ніколи не думав, що в мені може бути стільки ненависті, тому що це страшно уявити», — розповів знаменитість.

Також Станіслав пригадав, де його застала війна. Так, актор поділився, що 23 лютого вони з дружиною щасливі повернулися додому зі знімань «Ліги сміху». Наступного дня зірка планував поїхати в гості до мами, аби їй допомогти, та повернутися на знімання двох проєктів. Втім, як зазначив він, все закінчилося.

Нагадаємо, батько Олександра Ревви розсварився з сином через його антивоєнну позицію і «найкращого друга» Зеленського. Одному з російських ЗМІ чоловік розповів, що перестав спілкуватися з зірковим сином, бо той виступає проти війни в Україні.

Читайте також:

Путініста Філіпа Кіркорова не пустили до Молдови – відео
POSITIFF випустив потужний емоційний кліп з матюками до росіян: «Кто вы теперь для меня? Русня, тряпки, г*вно и х*йня»
Онук Софії Ротару після невдалої спроби втекти до Молдови з України виїхав до Франції
Дополнительно:
Стас Боклан розповів, що окупанти знищили квартиру у Маріуполі, де він жив, та вбили його колег

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.