Ср. Авг 17th, 2022
Сумська розповіла про останню розмову з Русланою Писанкою: "Вона ховала маму по Viber"

Ольга Сумська розповіла, що останній раз, перед смертю Руслани Писанки, списувалася з нею три тижні тому.

Руслана написала Сумській SMS зі словами підтримки, оскільки акторка втратила маму майже одночасно з Писанкою. Мама Руслани померла незадовго до смерті доньки. Мами Ольги Сумської не стало 27 лютого:

«Я отримала від Руслани нещодавно, тижні три тому, SMSку, що все буде добре. Вона мені співчувала щодо втрати мами, і я так само, адже наші мами пішли в засвіти практично з різницею в місяць, може трошки більше. І Руслана ховала її по Viber, адже всім займався Ігор. Це дуже важко», — розповіла Сумська, пише «24 канал».

Як відомо, Писанка поїхала до Німеччини на лікування, а от її мама з чоловіком Ігорем зосталися в Україні. Мама Писанки боролася з раком останньої стадії і її стан лише погіршувався. Жінка померла на руках у чоловіка Руслани. Він займався похованням.

«І Русланочка написала мені, що щойно вона повернеться, ми обов'язково маємо почитати нову п'єсу і зробити її на наш дует. Ми давно вже мріяли зіграти вдвох. Це дуже боляче. Було стільки планів, і так усе зненацька обірвалося. Господи, світла їй пам'ять. Наша прекрасна, неповторна Руслана Ігорівна», — сказала Сумська.

Читайте також:

Осадча розповіла про українку, якій не віддають власну доньку в Італії: «Дитина не може виходити без супроводу черниць»
Померла українська блогерка, яка боролася з раком разом із сином
Шакірі загрожує 8 років в'язниці та штраф у розмірі 24 млн євро
Дополнительно:
Сумська розповіла про останню розмову з Русланою Писанкою: "Вона ховала маму по Viber"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.