Вт. Авг 16th, 2022
У Росії видали нікчемну заяву, що вигравати турніри з фігурного катання без їхньої участі - "абсурд" та "аморально"

Так, відома російська тренерка з фігурного катання Етері Тутберідзе виступила проти розіграшів трофеїв та оновлення рейтингів у відсутності спортсменів із РФ.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Зокрема, вона вимагає від чиновників чесного спорту. Окрім того, Тутберідзе назвала помилкою відсторонення російських спортсменів та заявила, що не розуміє причин для санкцій.

«Чемпіонати світу, розподіл етапів Гран-прі, оновлення рейтингу тощо. Все це дуже засмучує. Я багато що розумію, але не приймаю відсторонення наших спортсменів, дітей від міжнародних змагань. Звичайно, так простіше – поділити медалі і радіти малому, але де основні принципи – чесний спорт (fair play)? Або, як нам пояснили, це і є турбота про наших спортсменів? Я вважаю, що не повинні оновлюватися рейтинги і роздаватися титули за нашої відсутності – це абсурд.

Знаю, що саме спорт стирає кордони та об'єднує всіх спортсменів світу. Вважаю це жахливою помилкою групи людей, що виявилася при владі прийняття рішень», — видала Тутберідзе.

Щодо цього нікчемного допису, то її тут вирішила підтримати відома радянська та російська тренерка — Тетяна Тарасова.

«Думаю, що ідею Етері Тутберідзе варто підтримати й іншим діячам фігурного катання. Це дуже хороша пропозиція з її боку. Без наших найсильніших дівчаток займати перші місця – це просто аморально.

Треба знати, що твій суперник сильніший, але такого, на жаль, не хочуть бачити. Коли всі катаються серед сильних, то стати найсильнішим серед них більш престижним і гідним. Боротьбу та суперництво хочуть прибрати. Тоді навіщо просто так кататися?», — цитує слова Тарасової Sports.ru.

Читайте також:

«Вона буде не гіршою, а усі країни до нас підтягнуться»: в РФ заявили, що проведуть свою Олімпіаду, якщо їх не допустять до Ігор-2024

«У Європі людям жерти нема чого»: в Держдумі РФ видали дикувату заяву з закликом перенести ОІ-2024 до країни-агресорки

Олімпійського чемпіона, який виступив на шоу в РФ, вигнали з Федерації фігурного катання України
Дополнительно:
У Росії видали нікчемну заяву, що вигравати турніри з фігурного катання без їхньої участі - "абсурд" та "аморально"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.