Пт. Авг 19th, 2022
Відомий репер Скриптоніт підтримав Україну на концерті і довів фанів до істерики

Днями Скриптоніт, який родом з Казахстану і якого активно слухають в Росії, дав концерт в Алмати.

Перш ніж розпочати виступ, репер звернувся до присутніх у залі та неочікувано підтримав Україну. Неочікувано, бо це вперше за п’ять місяців, коли артист порушив мовчанку стосовно жорстоких дій РФ на території України.

Зі сцени Скриптоніт сказав: «Я хотів би розпочати концерт із хвилини мовчання на згадку про загиблих під час січневих подій та на згадку про людей, які гинуть в Україні. Дякую».

Для перегляду відео гортайте ліворучПевно, шанувальники дуже чекали цих слів від Скриптоніта, бо зала вибухнула оплесками і присутні майже істерично вигукували «молодець».

Фани підтримали вчинок Скриптоніта, хоча й не зрозуміли, чому він так довго мовчав: «не очікував від нього. Він піднявся в моїх очах», «краще пізно, ніж ніколи», «молодець».

Нагадаємо, що Скриптоніт відомий репер родом з Казахстану. 2021 року виконавець став найпопулярнішим артистом у російському Apple Music.

Від 24 лютого репер жодним чином не висловлював свою позицію щодо повномасштабної війни РФ проти України, втім частково призупинив свою концертну діяльність.

У травні Скриптоніт взяв участь у благодійному фестивалі Blago Fest на підтримку України, втім його участь у заході не набула широкого розголосу.

Читайте також:

Зірка «Кварталу 95» Великий насмішив пародією на Лаврова в Африці: «Захарова, як ця задниця називається»
Померла українська блогерка, яка боролася з раком разом із сином
Кацуріна замилувала кадром, де Дантес бавить її однорічного сина
Дополнительно:
Відомий репер Скриптоніт підтримав Україну на концерті і довів фанів до істерики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.