Вт. Авг 16th, 2022
Вілл Сміт перепросив у Кріса Рока за ляпас на "Оскарі": реакція коміка

Вілл Сміт збирався перепросити у Кріса Рока особисто. Утім, комік не вийшов на зв'язок з актором та зазначив, що повідомить йому, коли буде готовий говорити.

Та знаменитість вирішив не чекати на Кріса та опублікував на своєму YouTube-каналі емоційне відео. Сміт зазначив, що йому прикро через свою поведінку та він сподівається, що комік зможе його пробачити.

«Я зв'язався з Крісом, і я отримав повідомлення, що він не готовий говорити, а коли буде готовий, то зв'яжеться. Отже, я скажу тобі, Крісе, я перепрошую в тебе. Моя поведінка була неприйнятною, і я тут, коли ти будеш готовий поговорити», — зазначив Вілл.

Американський актор зазначив, що він визнає свою помилку. Тож перепрошує у Кріса, своїх колег та прихильників, яких він розчарував своєю поведінкою.

«Я намагаюся. Я шкодую, але намагаюся не соромитися. Я ж людина. Я зробив помилку. І мені хотілося б не вважати себе шматком лайна», — зазначив Сміт.

До слова, Кріс Рок вже відреагував на відео Вілла. Так, він згадав про прикрий інцидент на «Оскарі» у своєму шоу.

«Всі намагаються бути чортовими жертвами. Якщо всі заявляють, що вони жертви, ніхто не почує справжніх жертв. Навіть мене ляснув Сміт, а я пішов на роботу наступного дня», — прокоментував Рок.

Нагадаємо, під час 94-ї церемонії вручення «Оскара» лауреат премії Вілл Сміт просто на сцені вдарив ведучого Кріса Рока. Комік невдало пожартував щодо зачіски дружини Сміта – Джади, у якої майже немає волосся через алопецію.

Читайте також:

Ілона Гвоздьова довела до сліз емоційним танцем про війну в Україні під Монатіка
Стінг перервав свій концерт у Варшаві заради України і висловив потужну промову: «Війна – це абсурд»
Злата Огнєвіч розповіла про свою хворобу, яка мучить її з дитинства: «Ніколи цим не ділилася»
Дополнительно:
Вілл Сміт перепросив у Кріса Рока за ляпас на "Оскарі": реакція коміка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.