Пт. Авг 19th, 2022
В Росії формують "добровольчі" підрозділи для війни в Україні - ISW

На шостому місяці повномасштабного вторгнення окупаційні війська почали активно формувати «добровольчі» підрозділи. Наразі відбувається це у Санкт-Петербурзі та Ленінградській області.

Про це повідомили у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

У Ленінградській області формують два артилерійські дивізіони: «Невський» і «Ладозький». Новобранцям, які уклали контракт, обіцяють додаткову соціальну підтримку «призовників». «Добровольцям» пропонують одноразову виплату 200 тис рублів, а також соціальні виплати.

Також зазначається, що у Санкт-Петербурзі формується неназваний мотострілецький добровольчий батальйон. Там новобранцям обіцяють платити щомісяця 100 тис. рублів, а також заплатять 3,3 тис. рублів за «день бойової служби в Україні». У 50-100 тис. рублів оцінюють «знищення української військової техніки в бою»

Крім того, у Лузі, що за 140 км від Петербурга, росіяни формують батальйон «Санкт-Петербург».

На думку аналітиків ISW, метою формування так званих  «добровольчих» підрозділів в РФ є поповнення резервів росіян для війни проти України без проведення загальної мобілізації в РФ.

Як повідомлялося, 200 морських піхотинців РФ зі складу 810 російської бригади відмовилися повертатись на війну в Україну. Основне завдання 810 бригади – це проведення морських, штурмових наступальних операцій і просто штурмових дій.

Читайте також:

Окупанти посилили розвідку на Донеччині та війська на Криворізькому напрямку: ранкове зведення Генштабу
РФ перекидає сили зі сходу України на південь – Зеленський
Вибух в Оленівській колонії: окупанти завчасно викопали могили для українських військовополонених (фото)
Дополнительно:
В Росії формують "добровольчі" підрозділи для війни в Україні - ISW

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.