Пт. Авг 19th, 2022
В жодному разі не ставте тут кімнатні рослини: місця в будинку, де квіти зайві

Дитяча кімната

Зелень, звісно, додає дитячій кімнаті трішки жвавості і позитивного настрою. Однак варто пам'ятати, що горщики з квітами краще не ставити на підлогу або в таких місцях, де діти зможуть легко до них дістатися. Особливо, якщо йдеться про отруйні рослини або кактуси з колючками.

Спальня

Кімнатним рослинам точно не місце біля ліжка. Так вони спричинятимуть лише дискомфорт: їх можна ненавмисне зачепити або під носом постійно відчуватиметься різкий запах. У спальні точно не рекомендовано тримати такі рослини, як кактуси чи монстера. Кажуть, що вони «живляться» енергетикою своїх господарів.

На робочому столі

Багато хто полюбляє ставити квіти на робочому столі, щоб вони милували око, поки людина працює або зайнята своїми справами. Але робити так — погана ідея. Насамперед, рослини відволікатимуть від основного завдання. А ще на робочому столі часто пересушене повітря через ноутбук або робочий комп'ютер. Тому квіти страждатимуть і погано ростимуть.

Між дверима й вікном

Якщо поставити горщики з квітами між двома дверима чи дверима й вікном, рослинам буде дуже некомфортно і вони не ростимуть. Квітам заважатимуть протяги, а ще в такому місці часто надто погане освітлення.

На шафі

Кімнатні рослини, які помістили на високу шафу, «нудьгуватимуть». А тому їхні позитивні властивості не будуть розкриті до кінця. Зверніть увагу, що висота шафи чи полички має бути комфортною не лише для вас, але й для квітки.
Дополнительно:
В жодному разі не ставте тут кімнатні рослини: місця в будинку, де квіти зайві

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.