Пт. Авг 19th, 2022
Як позбутися трави між тротуарними плитами: 7 способів

Перед монтажем плитки або бруківки важливо обробити ґрунт пестицидами, а потім покласти геотекстиль. Так ви вбережете себе від проблеми проростання трави між плитами.

Однак часто рослини однаково виростають. Що ж тоді робити? Як позбутися трави між бруківкою? Існує кілька простих способів:

Спеціальний ніж — його ще називають щілинним очищувачем або Г-подібним ножем, ножем-гачком для трави. Купити його можна в будь-якому магазині, де продаються товари для саду та городу. Працювати з ним просто, не потрібно вивчати інструкції. Та й вправності жодної не треба.
Харчова сода — приготуйте спеціальний содовий розчин. Для цього візьміть на 1 літр гарячої води (максимальна температура 50 градусів) 3 столові ложки соди. Полийте сумішшю всі ті місця, де росте трава. Варто звернути увагу, цей спосіб, як позбутися трави між бруківкою, підходить тільки для дрібних бур'янів.
Оцет та господарське мило — обидва складники потрібно змішати у пропорції 1:1. Потім залити всі шви між плитами. Цей метод дуже результативний, адже трава не буде рости до 3 років.
Окріп — нагрійте до кипіння воду та просто залийте нею небажану рослинність. Це дуже швидкий спосіб, як позбутися трави між бруківкою. Однак він не дуже ефективний. Через 2-3 тижні бур'яни знову проростуть.
Розчин для чищення гонтових черепичних дахів — дуже простий та бюджетний варіант. В основі цих розчинів — харчові кислоти. Вони випалюють траву на 3-5 років.
Гас — це токсична речовина, а тому цей спосіб, як позбутися трави між бруківкою, варто використовувати лише в тому разі, якщо ви вже зовсім зневірилися.
Гербіциди — можна взяти порошкові або рідкі засоби, розчинити їх у воді (відповідно до інструкції). Перед нанесенням не забудьте одягнути респіратор. Саму процедуру найкраще проводити у тиху, безвітряну та суху погоду. Також стежте, щоб розчин не потрапив на декоративні рослини.
Дополнительно:
Як позбутися трави між тротуарними плитами: 7 способів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.