Чт. Авг 18th, 2022
Зірка "Кварталу 95" Великий насмішив пародією на Лаврова в Африці: "Захарова, як ця задниця називається"

Цього разу у полі зору Юрія Великого опинився Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров та його нещодавнє «африканське турне».

У відео Великий, який пародіює лаврова, постає з піцею навколо шиї. На початку ролика Юрій в образі Лаворва говорить: «В рамках турне країнами Африки дуже радий сьогодні перебувати у вашій «костеприимной» країні. Як країна називається? Захарова, як ця задниця називається, у якій ми зараз? Та до чого тут спецоперація. Я маю на увазі де ми зараз перебуваємо?» – каже «Лавров».

Коли ж «Лавров» дізнався, що він в Уганді, до мешканців країни він звернувся «любі угандони», «угондянці», «угондяне». Врешті, Лавров каже: «Корочше, мешканці уганської області».

Поки «Лавров» говорить свою промову, на нього одягають намисто з бубликів, часнику, туалетного паперу, кірки від кавуна, а за вуха йому одягають лапшу: «Давайте, давайте. Я так зрозумів, ми вам вішаємо, ви — нам».

Як відомо, днями Сергій Лавров поїхав в «африканське турне». Там путінський прихвостень зіштовхнувся з місцевими традиціями, які не властиві західному світу, а тому Лавров потрапив в очевидно незручні для нього ситуації.

Так, в Ефіопії Лаврова зустріли свіжоскошеною травою на підлозі. У цій країні це символізує достаток та благополуччя. у Мережі пригадали, що Лаврова в РФ називають «сумною конячкою» та побачили у світлині кумедне співпадіння. Також під час візиту до однієї з африканських країн Лаврову повісили вінок на шию, який користувачі соцмереж назвали «піцою». У Мережі іронічно зауважують, що Лавров «замовляв овес, але йому привезли піцу».

Читайте також:

«Коли замовляв овес, а принесли піцу»: у Мережі висміяли візит Лаврова до Африки 
Осадча розповіла про українку, якій не віддають власну доньку в Італії: «Дитина не може виходити без супроводу черниць»
Шакірі загрожує 8 років в'язниці та штраф у розмірі 24 млн євро
Дополнительно:
Зірка "Кварталу 95" Великий насмішив пародією на Лаврова в Африці: "Захарова, як ця задниця називається"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.