Чт. Авг 18th, 2022
Жданов розповів про ризик відкриття другого фронту з боку Білорусі та про контрнаступ на Херсонщині

ГУР Міноборони України напередодні заявило, що Кремль може повернути свою армію до Білорусі за два-три тижні. Військовий експерт Олег Жданов проаналізував ризик відкриття другого фронту з боку Білорусі. 

Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua.

«Все буде залежати від обстановки на фронті. Якщо наш контрнаступ (на Херсонщині — ред.) буде мати успіх, тоді ні про яку Білорусь (наступ з території Білорусі — ред.) мова не йтиме. Росія кидатиме всі резерви на передній край, аби утримати ситуацію. І переходити до глухої оборони, щоби страмати ЗСУ. Якщо наш контрнаступ не буде мати успіху, тоді вони можуть скористатися Білоруссю знов для повторної спроби вторгнення, але з військової точки зору, я би сказав, що це самий поганий варіант, тому що ми не сидимо склавши руки, ми укріплюємо наш кордон, створюємо там системи захисту, і там же розгорнута територіальна оборона, і там перебувають наші Збройні сили. Тобто зі сторони Білорусі ми готові зустріти що білоруську армію, що російську армію», — зазначив він.

За словами експерта, саме цей фактор у червні зупинив Російську Федерацію, тому всі батальйонно-тактичні групи, які вони зібрали на той час, вони всі пішли на південний схід України, в основному, до Луганської та Донецької областей.

Нагадаємо, Жданов розповів про можливу пастку для окупантів на Херсонщині.

Читайте також:

Чи можуть війська Білорусі переміститися до кордону України за одну ніч і напасти: військовий експерт відповів
Армія агресорки Росії почала накопичувати техніку в Бєлгородській області – ISW
Росіяни в Україні змінили план наступу: ексзаступник начальника Генштабу розповів про плани окупантів
Дополнительно:
Жданов розповів про ризик відкриття другого фронту з боку Білорусі та про контрнаступ на Херсонщині

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.