Пт. Авг 19th, 2022
Злата Огнєвіч дорікнула колегам, які через війну поїхали за кордон

Виконавиця Злата Огнєвіч від початку повномасштабного вторгнення твердо вирішила, що не поїде за кордон, адже вона потрібна в Україні.

Утім, не всі українські знаменитості залишалися в країні. Багато хто виїхав за кордон. Коли деякі з них почали повертатися назад до України та давати концерти, Злата зазначила, що «краще пізно, аніж ніколи».

До слова, Огнєвіч вважає, що артист – це не та професія, коли можна десь відсиджуватися. Злата говорить, що зірки мають бути поруч з народом та підтримувати його.

«Я сказала про свою позицію, яка стосується всіх артистів, які від початку повномасштабного вторгнення виїхали з країни, покинули, а зараз якось там щось намагаються робити. Ось так. Я вважаю, що артист — це складна професія. Це не та професія, коли можна відсиджуватися десь у хащах. Я вважаю, що артист – це та людина, яка з народом», — розповіла Злата в інтерв'ю «Музвару».

Сама ж Огнєвіч залишилася в Україні. Знаменитість активно дає благодійні концерти для українців, а також підтримує бойовий дух захисників, іноді навіть в екстремальних умовах. Нещодавно вона показала, як їздила на обстріляній окупантами автівці давати концерти для ЗСУ.

Читайте також:

Зірка Боллівуду Пріянка Чопра зустрілася з українськими біженцями в Польщі – відео
21-річний актор «Кріпосної» пішов захищати Україну
Skofka присвятив зворушливу пісню другу, який загинув на війні з окупантами
Дополнительно:
Злата Огнєвіч дорікнула колегам, які через війну поїхали за кордон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.