Ukraine

Антибіотики не діють: у ВООЗ роз'яснили окремі питання щодо китайського коронавірусу

Коронавірус дістався Франції
Коронавірус дістався Франції 5 канал

Тимо часом, згідно з повідомленням агенції AFP, ВООЗ оголосила про підвищення загрози поширення вірусу

У Всесвітній організації охорони здоров'я роз'яснили деякі питання щодо китайського коронавірусу нового типу.

Як зазначили у ВООЗ, антибіотики є неефективними при лікуванні нового коронавіруса, так як вони діють лише проти бактерій, а не проти вірусів.

"2019-nC0V є вірусом, і тому антибіотики не повинні використовуватися в якості засобу профілактики або лікування", – заявили у ВООЗ.

Також повідомляється, що люди похилого віку та люди з вже існуючими захворюваннями є більш уразливими до захворювання, хоча можуть заразитися люди всіх віків.

Крім цього у ВООЗ наголосили, що на даний момент немає доказів, що домашні тварини, такі як кішки і собаки, можуть бути інфіковані вірусом. Незважаючи на це, після контакту з тваринами закликають мити руки з милом.

Тимо часом, згідно з повідомленням агенції AFP, ВООЗ оголосила про підвищення загрози поширення нового коронавіруса на світовому рівні. Згідно з доповіддю ВООЗ щодо ситуації з коронавірусом, у Китаї оголошений "дуже високий рівень загрози коронавіруса".

"Дуже високий рівень загрози – в Китаї, високий – на регіональному рівні, високий – на світовому", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України дало рекомендації українцям, які перебувають або планують поїздку в Китай, у зв'язку зі спалахом вірусу нового типу 2019-nCoV.

У Китаї продовжується епідемія коронавірусу. За минулу добу померло 24 людини, загалом смерть від вірусу становить 80 осіб з початку епідемії.