logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Баскетболісти «Дніпра» завоювали Суперкубок України

«Дніпро» за сумою двох матчів виборов у «Хіміка» Суперкубок України / fbu.ua

Баскетбольна команда «Дніпро» під орудою Дениса Журавльова виграла першу нагороду баскетбольного сезону-2019/2020. В рідних стінах дніпряни поступились «Хіміку» із міста Южний Одеської області з різницею у три бали (82:85), проте виїзна перемога з перевагою у 15 (78:63) дозволила саме господарям завоювати перший в сезоні титул.

Дніпро першими відкрили рахунок у матчі: форвард Дмитро Глебов спочатку заробив та реалізував ендван, а після цього додав ще два бали у наступній атаці, пише fbu.ua.

Хімік ж перші бали з гри набрав зусиллями легіонера Югба лише на четвертій хвилині матчу. Ще через хвилину команди відправилися на хвилинну перерву, а статистика засвідчувала зовсім не втішну кількість влучних кидків з гри для гостей – 1/12 саме стільки закинув Хімік за стартові хвилини зустрічі.

Проте, южненці оформили ривок 6:0 в кінцівці періоду і змогли підібратися до Дніпра на відстань лише одного балу.

У другому періоді команди продовжили грати практично рівно, не відпускаючи одне одну у відрив. У Дніпра добре працював Глебов, який заробив 9 балів за першу половину, а в Хіміка кращим був Вільямс – на рахунку американця 9 балів. Завершилась ж перша половина за рахунку 40:47 на користь господарів паркету.

Третя десятихвилинка розпочалася з активностей від Глебова, який забив з середньої, та від Вільямса, який також забив два, але ще й з фолом.

Після цього дніпрянам вдалося збільшити перевагу до 9 балів, але в останньому періоді команда Віталія Степановського все ж зуміла зібратися, скоротити відставання та навіть на останніх хвилинах вийти вперед у рахунку. За 2 хвилини до завершення гри юженці повели +5 та, здавалося, спіймали кураж, але все той же невтомний Дмитро Глебов влучив дальній і виконав перехоплення в наступній атаці, чим запал гостей дещо знизив.

В підсумку Хімік переміг, але завдяки різниці першої гри, де Дніпро переміг +15 – саме дніпряни стали володарами Суперкубку України з баскетболу.

Баскетбол. Чоловіки. Суперкубок України – 2019. Матч у відповідь

«ДНІПРО»: Санон (5 очок), Корнієнко (15), Дугат (14), Глєбов (18), Фесенко (6), Тимофеєнко (10), Чумаков (10), Шундель (0), Закурдаєв (4), Сизов (0).

«ХІМІК»: Салліван (10), Горобченко (15), Югба (6), Войналович (3), Рябчук (14), Ковальов (13), Марченко (8), Вільямс (16), Козак, Рахімшаіков.