logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Більше не займаюся сексом в ліжку, – Міла Йовович вразила деталями свого інтимного життя

Голлівудська акторка українського походження Міла Йовович та її чоловік Пол Андерсон готуються втретє стати батьками. Відтак знаменитість погодилась на відверте інтерв'ю, в якому розповіла про інтимне життя.

Як повідомляє US Weekly, 43-річна Міла Йовович взяла участь у зйомках подкасту інтернет-зірки Вайолет Бенсон. У спілкуванні з нею акторка розповіла, як спільно з Полом Андерсоном виховує двох дочок: 12-річну Евер і 4-річну Дешіел. За словами голлівудської знаменитості, дівчатка полюбляють спати з нею в одній кімнаті. Міла Йовович переконує, що це нормально для її сім'ї, адже через велику зайнятість вони не мають можливості проводити багато часу з нащадками. 

99 відсотків людей на планеті робить так само. Коли ви покидаєте країни Заходу, відправляєтеся, наприклад, в Таїланд чи Африку, помічаєте, що це нормально. У деяких селах діти сплять зі своїми батьками, бабусями і дідусями в одній кімнаті... Коли ми з Полом працюємо, не бачимо дітей до кінця дня, тому нашій родині так важливо побути разом хоча б вночі,
– розповіла Міла Йовович. 

Та відмовлятись від інтимного життя акторка і її чоловік не мають наміру. Для цього Міла Йовович та Пол Андерсон винаймають спеціальний номер у готелі або ж усамітнюються в іншій кімнаті свого маєтку. 

"Ми більше не займаємося сексом в ліжку. Що ж робимо в такій ситуації? Раз в тиждень влаштовуємо собі побачення в готелях, куди вирушаємо без дітей. Дуже важливо побути удвох і наодинці... Крім того, у нас вдома є велика гардеробна. Вона простора і звуконепроникна. Коли діти лягають спати, я можу запалити в гардеробній свічки, розкласти подушки. Це приголомшливо. Печера любові. Так я завагітніла другою дитиною", – відверто зізналась Міла Йовович. 

Що відомо про особисте життя Міли Йовович? 

У серпні 2009 року акторка Міла Йовович вийшла заміж за режисера Пола Андерсона. До розкішного весілля пара зустрічалась упродовж 7 років, відтак прихильники з нетерпінням чекали, коли ж закохані наважаться створити сім'ю. 

На початку серпня 2019 року акторка заявила, що очікує на появу третьої дитини. За словами зірки, в неї народиться дівчинка. Відомо, що Міла Йовович та Пол Андерсон вже виховують двох доньок – Евер і Дешіель. З нащадками подружжя проживає у маєтку в Лос-Анджелесі, де має не тільки великий будинок, але й город. Міла Йовович сама вирощує овочі та ретельно дбає про здоров'я своїх дітей. 

Themes
ICO