logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Було й важче - китайський академік про коронавірус

Було й важче - китайський академік про коронавірус
Новий коронавірус менш потужний, ніж SARS-CoV. Фото: Focus.ua

Новий коронавірус (2019 nCoV) менш потужний ніж SARS-CoV, який поширювався в 2000-х роках.

Спалах важкого гострого респіраторного синдрому (SARS-CoV), який також стався в Китаї, у 2002-2003 роках забрав життя близько 650 осіб. Про це розповів керівник китайського Центру з контролю і профілактики захворювань академік Гао Фу.

"Насправді, виходячи з наявних даних, це захворювання (від 2019 nCoV - Gazeta.ua) менш потужне, ніж від SARS", - зазначив Гао Фу.

Водночас заступник глави Державного управління охорони здоров'я КНР Лі Бін закликав виконувати обмеження на вільне переміщення транспорту в КНР, щоб "виграти час" для наступної фази боротьби проти коронавируса. Він також додав, що влада поки не повній мірі контролє поширення захворювання, і що поки в точності невідомо, як можливо буде розвиватися надалі епідемічна ситуація.

Коронавірусом в усьому світі заразилися понад дві тисячі чоловік, переважна більшість з них - у Китаї. Жертвами вірусу стали 56 осіб.

Зараз ви читаєте новину «Було й важче - китайський академік про коронавірус». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO