Ukraine

Евакуаційні автобуси вже продезінфіковані, у одного з водіїв піднялася температура - Аваков

КИЇВ. 21 лютого. УНН. За добу з моменту прибуття евакуйованих громадян в Україну було тільки одне занепокоєння щодо температури водія автобуса. Підозра щодо нього не виправдалася. Також за цей час вже вдалося повністю продезінфікувати автобуси, які привезли людей в Нові Санжари, а також літак. Про це розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час ток-шоу "Свобода слова", передає кореспондент УНН.

"Минула доба. За добу з усіх, хто там перебував - у нас було одне занепокоєння. У водія, який привіз потерпілих з Уханя, трошки піднялася температура, а всі водії, які везли - теж зайшли в карантин. Слава богу, загострення артриту на коліні, і температура трималася підвищеною протягом однієї години. Я звертаю увагу, наскільки ретельно буде нагляд за тими, хто там перебуває. Якщо все добре, то за два тижні ми забудемо цей смуток", - зазначив Аваков.

Він також розповів, що автобуси, які привезли наших людей туди, вже продезінфіковані, "пройшли потрійну позицію і виїхали - з ними все добре". Те ж саме з літаком: щільна заміна фільтрів, очищення всієї системи, повна експозиція.

Нагадаємо, Аваков розповів, чому літак з евакуйованими громадянами так довго не міг сісти в Харкові.