logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Фернандіньйо з автоголом украв перемогу в "Манчестер Сіті"

Серхіо Агуеро вийшов на четверте місце в списку бомбардирів АПЛ

"Манчестер Сіті" Олександра Зінченка знову втратив очки в англійській Прем'єр-лізі. Команда Хосепа Гвардіоли не змогла переграти "Кристал Пелас" - 2:2. Другий гол у свої ворота на останній хвилині зустрічі забив колишній капітан "Шахтаря" Фернандіньйо.

У минулому сезоні "Ман Сіті" тільки один раз програв удома: приїхав "Кристал Пелас" і несподівано для всіх обіграв команду Пепа 3:2. Пройшов рік, "Пелас" знову приїхав до Манчестера і знову відібрав у "Сіті" залікові бали. Про це пише "Трибуна".

У першому таймі хлопці Ходжсона завдали всього один удар, і він став голом - забив орендований у "Евертона" Дженк Тосун. Для порівняння: у "Сіті" 11 ударів (3 в площину, штанга) і 8 кутових, володіння - більше 70%.

У другому таймі гра продовжилася в тому ж стилі: "Сіті" тиснув, багато бив (мало в площину), "Пелас" захищався. Господарі претендували на пенальті: на 71-й хвилині після прострілу м'яч відскочив в руку Джайра Рідевальду. Захисник блокував удар в стрибку, а м'яч від виставленої ноги відскочив в руку. Прибрати її було неможливо, тому ВАР скасував фол.

У підсумку "Сіті" зрівняв тільки через 11 хвилин - забив Серхіо Агуеро. Через п'ять хвилин аргентинський форвард замкнув навіс Бенджамена Менді з флангу - 2:1. Здавалося, що господарі врятували гру.

Але в доданий час Уїлфрід Заа промчав флангом, прострілив, і Фернандіньо зрізав м'яч у власні ворота.

Гравець збірної України Олександр Зінченко в грі не брав участі, не потрапивши навіть в заявку на матч.

"Манчестер Сіті" йде на другому місці і відстає від "Ліверпуля" на 13 балів. Причому "Ліверпуль" зіграв на дві гри менше.

Зараз ви читаєте новину «Фернандіньйо з автоголом украв перемогу в "Манчестер Сіті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua