logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Франциско Гомес розповів, які у нього стосунки з Кухар та Ямою поза "Танців з зірками"

Хореограф бере участь у "Танцях з зірками" як суддя.

Всесвітньо відомий хореограф та суддя "Танців з зірками" Франциско Гомес, який днями у брутальному образі знявся на обкладинці журналу, розповів про стосунки з Катериною Кухар та Владом Ямою поза танцювального шоу, йдеться у "Світському житті".

Як зізнався хореограф, з суддями танцювального шоу у нього добрі стосунки, особливо з Владом Ямою, оскільки вони знайомі вже не перший рік.

"З Катериною ми повсякчас теревенимо на всіх репетиціях. Вона дуже добра до мене, обожнюю її чоловіка. А Влад Яма просто душечка. Я знаю його вже стільки років, він мені як брат рідний. Усе по-доброму, без жодних драм, поки що", - заявив Гомес.

Зауважимо, що Франциско Гомес вже був суддею одного з танцювальних українських шоу та працював разом з танцівником Владом Ямою. Ще тоді відомий хореограф носив довге кучеряве волосся, яке наразі проміняв на стильну коротку стрижку.

Нагадаємо, нещодавно під час одного з ефірів "Танців з зірками" Олена Шоптенко пригадала, як їй освідчився чоловік. Танцівниця відверто розповіла про особисте життя.

Themes
ICO