Ukraine

Який манікюр буде модним навесні

Навесні цього року можна підібрати різноманітні модні ідеї дизайну нігтів.

В тренді будуть ніжні і природні відтінки, також яскраві та кольорові, пише "Телеграф".

Декор зі стразами, фольгою, блискітками, ліпленням і багатьма іншими варіантами дуже актуальний. Абстракція, геометрія, мазки пензлем, бризки фарбами й інші.

Серед безлічі цікавих ідей весняного манікюру багато нейл-фахівці вже випробували і виділили новомодний манікюр з ефектом бульбашок.
Пробудження природи починається з появи різноманітних рослин, квітів і пелюсток. Тому нігті з квітковими та рослинними орнаментами будуть привабливими у весняний період року.

Дизайнери рекомендують зображати такі мотиви всілякими способами і застосовувати не тільки ніжні весняні фарби, але і більш яскраві та насичені кольори.
Стемпинг, розпис, мінімалізм, поєднання флористики з френчем, прикраса великого або акцентного пальчика, додатковий блискучий декор - одні з безлічі ідей квіткового дизайну ваших нігтів.

Абстрактні ідеї оформлення нігтів дуже вдало поєднуються з імітацією натуральних структур, градієнтом або негативним простором.

Подібні підходи у виконанні дизайну підкреслюють абстрактні елементи і не повторюються, що підкреслює індивідуальність кожної модниці. Для святкової події в теплі весняні дні і не тільки, варто звернути увагу на особливий дизайн манікюру з блискучими нотками.

Варіанти прикраси нігтів стразами, елементами фольги або глітером подарують блиск і сяйво комбінованого, квіткового, однотонного і будь-якого іншого виду манікюру.

Латекс, пластмаса – все, що виглядає трохи футуристично, зараз в моді. Футуристичні елементи потроху дуже активно вливаються в буденний гардероб. Про ці та інші тренди в моді 2020 року розповідає стиліст і фешн-блогер Маргарита Мурадова.