logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Кабмін підготував Коломойському сюрприз

Кабмін підготував Коломойському сюрприз
Прем'єр Гончарук не хоче повертати "Приват" Коломойському. Фото: РБК

Кабінет міністрів подав до Верховної Ради законопроєкт, який має врегулювати виведення з ринку неплатоспроможних банків та не дозволяти повертати їх попереднім власникам.

Ініціатором законопроєкту виступив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, пише Громадське.

Зараз на сайті парламенту проєкт закону відсутній.

У листопаді стало відомо, що в українському уряді розробляють новий законопроєкт, у якому хочуть прописати пряму заборону повертати виведені з ринку шляхом націоналізації банки колишнім власникам. Таку вимогу Україні висунув Міжнародний валютний фонд.

8 грудня очільник Кабміну повідомляв, що Національний банк у співпраці з урядом готують законопроєкт, яким заборонять повертати неплатоспроможні банки їхнім колишнім власникам. Тоді прем'єр уточнив, що не знає, коли саме законопроєкт ухвалять, однак, за його словами, це стане "питанням найближчого майбутнього".

Зараз ви читаєте новину «Кабмін підготував Коломойському сюрприз». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO