logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Хет-трик Габріеля Жезуса і повернення Зінченка: "Манчестер Сіті" розгромив "Динамо" Загреб"

КИЇВ. 12 грудня. УНН. На стадіоні "Максимір" відбулося заключне протистояння групи С Ліги чемпіонів в якому господарі загребське "Динамо" зазнали фіаско від "Манчестер Сіті", передає кореспондент УНН.

Достатньо швидкий м'яч Ольмо вивів загребців вперед, подарувавши надію на плей-офф ЛЧ. Однак надалі "динамівці" тільки пропускали. На перерву команди пішли за нічиї через гол Габріеля Жезуса, який на початку другої половини оформив хет-трик. Крапку поставив Фоден (84 хв) – 1:4.

Відзначимо, що українець Олександр Зінченко провів перший поєдинок після операції, відігравши з 66 хвилини.

Додамо, "міщани" ще до матчу забезпечили собі перше місце в групі С – 14 балів. "Динамо" (5) фінішує останнім і прощається з єврокубками.