logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Коли в закарпатських ресторанах будуть шрафувати за недоїдені страви

[Total: 0    Average: 0/5]

Ресторан у чеському містечку Добромержице, що працює за принципом “їж, скільки хочеш”, почав штрафувати клієнтів за недбайливе ставлення до їжі.

Про це повідомляє Vinegret.cz.

“Шведський стіл у ресторані працює лише в обід. Вибір страв небагатий – кілька видів м’яса і гарнірів. Відвідувачі платять 97 крон за вхід, а далі можуть їсти все що завгодно в необмеженій кількості. Після трапези тарілку треба віднести на кухню, і, якщо на ній щось залишиться, гостя попросять доплатити 50 крон”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що інформація про такий порядок розміщена на вході в ресторан, а також безпосередньо в залі.

Чеська торгова інспекція не знайшла в цій практиці нічого протизаконного. Там зазначили, що ресторан зобов’язаний наочно і доступно інформувати споживачів про чинні правила. Оскільки це було зроблено, претензій у перевірного органу бути не може.

Разом із тим в інспекції наголосили: якщо клієнт відмовиться платити штраф за недоїдену страву, то ресторан може домагатися виплати єдиним шляхом – через суд.

zakarpatpost.net

Themes
ICO