logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Коли відбудеться перше у 2020 році засідання ТКГ щодо Донбасу: дата

Тристороння контактна група щодо вирішення конфлікту на Донбасі повертається до роботи у новому 2020 році. Перше її засідання пройде у четвер, 16 січня, у Мінську.

Напередодні мінської зустрічі представник України у ТКГ Леонід Кучма у Києві зустрівся з Хайді Грау – спеціальною представницею глави ОБСЄ в Україні та у ТКГ. Вони обговорили порядок денний першого засідання ТКГ, пише прессекретарка Кучми Дарка Оліфер у фейсбуці.

"У розмові йшлося про перебіг імплементації мінських угод та реалізації домовленостей лідерів країн "нормандської четвірки" в Парижі. Відзначили важливість взаємного звільненням утримуваних осіб, що відбулося 29 грудня 2019 року", – розповіла Оліфер.

Також Кучма розповів Грау, що підконтрольні Росії бойовики не дотримуються режиму тиші на Донбасі. Через ворожі обстріли загинули 4 українських захисників, ще кілька – отримали поранення. 

Цілковите припинення вогню, виведення з території України іноземних збройних формувань та техніки, відновлення контролю над кордоном – лише з цього може розпочатися повернення миру,
– наголосив Кучма.

Також другий український президент привітав пані посла Грау зі вступом до повноважень і висловив сподівання, що її робота допоможе наблизити Україну до миру.

Хайді Грау – швейцарська дипломатка. Стала новим спецпредставником ОБСЄ в Тристоронній контактній групі. На цій посаді замінила дипломата Мартіна Сайдіка.

Підсумки роботи ТКГ у 2019 році: головне

Themes
ICO