logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Липень встановив світовий рекорд за спекотністю

КИЇВ. 16 серпня. УНН. Липень 2019 року був найспекотнішим у світі за весь час спостережень. Про це повідомили в профільному американському агентстві NOAA, передає УНН з посиланням на CNA.

У липні цього року температура повітря була найвищою за весь час спостережень у всьому світі від 1880 року, заявила Національна адміністрація дослідження океанів та атмосфери США (NOAA).

За даними NOAA, середня глобальна температура за місяць становила 0,95 градусів за Цельсієм вище середнього показника у 20-му столітті - 15,8 градуса.

"Значна частина планети знемагала від небаченої спеки в липні, коли температура зросла до нових висот у найспекотніший місяць, який коли-небудь був зафіксований. Рекордне тепло також знизило рівень арктичного та антарктичного морського льоду до історичних мінімумів", - повідомила американська агенція.

За інформацією агентства, з 2005 року планета пережила 9 з 10 найгарячіших липнів, у той час як останні 5 були найспекотнішими.

Нагадаємо, аномальна спека, яка торкнулася європейських країн, у низці місць обернулася справжнім екологічним лихом.

Themes
ICO